Польський прем’єр Матеуш Моравєцький висловився про майбутнє ЄС
https://glavcom.ua/img/article/4650/42_main.jpg

Польський прем’єр Матеуш Моравєцький висловився про майбутнє ЄС

Крім керівника польського уряду, в зустрічі «A Window of Opportunity for Europe», зокрема, взяв участь президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

Крім керівника польського уряду, в зустрічі «A Window of Opportunity for Europe», зокрема, взяв участь президент України Петро Порошенко

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький взяв участь у неформальній зустрічі Світових лідерів економіки, на якій представив свою думку на тему майбутнього Європейського Союзу.

Крім керівника польського уряду, в зустрічі «A Window of Opportunity for Europe», зокрема, взяли участь прем’єрка Норвегії Ерна Сольберґ, прем’єр Чехії Андрей Бабіш, президент України Петро Порошенко, комісар у справах торгівлі ЄС Сесілія Мальмстрьом.

На думку прем’єр-міністра Польщі, наслідки фінансової і економічної кризи все ще відчуваються у багатьох куточках Євросоюзу. А довіра, що ЄС може ефективно вирішувати проблеми громадян, ще не повністю вичерпалася. «Цифрова трансформація наших економік викличе можливості, які необхідно здійснити, як і отой ризик, що його необхідно буде мінімалізувати», – сказав представник країни над Віслою.

Як наголосив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький, Європейський Союз повинен стати більш конкурентноздібним в економіці і більш відкритим на світ, а його країни-члени та їхні потреби повинні визначати напрямок майбутнього Євроспільноти. Польща вважає, – наголосив прем’єр, – що нинішні вирішення дилем ЄС повинні бути інтеграційними і вони повинні бути глибоко закорінені у волю європейських народів, зміцнюючи цим самим роль національних парламентів.

Матеуш Моравєцький також переконаний, що «якщо наші внутрішні реформи принесуть очікуваний результат, то зміцнять голос Європи на міжнародній арені і збільшать її внесок у вирішення глобальних проблем».