Працедавці РП: Зарплата і рівень працевлаштування стрімко зростають
https://ipsgroup.com.ua/files/blog/1992-Polish-Zloty.png

Працедавці РП: Зарплата і рівень працевлаштування стрімко зростають

Працівники почуваються щораз певніше і не бояться втратити свою працю. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Працевлаштування на середніх і великих підприємствах зросло у лютому на 3,7% в порівнянні з минулим роком, а зарплатня – на 6,8%, та склала 4599,72 злотих (тобто 1352 долари – ред.), – повідомляє Головне статистичне управління.

Зарплата і рівень працевлаштування стрімко зростають, що свідчить про добрий стан економіки і польського ринку праці, – підкреслює експерт організації «Працедавці РП» доктор Лукаш Козловський. Він також звертає увагу на те, що працівники почуваються щораз певніше і не бояться втратити свою працю. Дедалі частіше вони також думають про зміну працедавця, розраховуючи на збільшення зарплатні. Конкуренція за працівників між працедавцями стає дуже сильною, що є одним з найважливіших двигунів прискорення зростання заробітної платні у нашій економіці, – зазначає Лукаш Козловський.

Він додає, що ніщо не свідчить про те, аби протягом найближчих декількох місяців така ситуація змінилася. Оскільки як зовнішня ситуація польської економіки, так і сильний внутрішній попит, а також виразніше, ніж у попередні квартали, зростання інвестицій свідчать про те, що стан польського ринку праці буде добрим, принаймні, протягом кількох найближчих кварталів.

Саме тому варто очікувати подальшого поліпшення становища робітників на ринку праці, – підсумовує Лукаш Козловський.