Прем'єр підсумував два роки роботи над «Конституцією для бізнесу»
http://external.polskieradio.pl/files/46c12f90-2ed4-4d83-82fd-b3d12e60013c.file

Прем’єр підсумував два роки роботи над «Конституцією для бізнесу»

За словами Матеуша Моравєцького, відкриттям останніх кількох років є необхідність тісної співпраці держави і підприємств. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький на зустрічі з підприємцями підсумував два роки роботи над «Конституцією для бізнесу». Він підкреслив, що відносно цього документа відбувалося широке обговорення і що він охопить багато змін в економічному праві:

«Моєю справжньою, глибокою метою є створення рівноваги, створення гармонії між світом підприємців – світом експорту, виробництва, послуг, та світом адміністрації – центральної і самоврядування».

За словами прем’єра, відкриттям останніх кількох років є необхідність тісної співпраці держави і підприємств. Він додав, що «Конституція для бізнесу» має допомогти у створенні атмосфери довіри і змінити підхід чиновника до підприємця.

«Ми прийняли певні норми, що великою мірою мають змінити підхід чиновника до підприємця, аби ліквідувати різноманітні пастки як у інтерпретації фінансових справ, державних замовлень, ринку праці, працівників, так і дуже часто з темами, пов’язаними з податковою адміністрацією», – сказав він.

«Конституція для бізнесу» складається з таких законів, як Закон про підприємців, про речника малих і середніх підприємств, про центральний облік і інформацію про економічну діяльність та Інформаційний пункт для підприємця, про принципи участі закордонних підприємців в економічному обігу на території Польщі, а також норми, що зумовлюють Закон про підприємця.