Прем’єр привітав бабусь і дідусів
http://external.polskieradio.pl/files/67b71fa8-67ad-4137-85e8-b62ad8f839a9.file

Прем’єр привітав бабусь і дідусів

Відеоролик з привітаннями з нагоди Дня бабці, що відзначається в неділю, і Дня дідуся, що відзначатиметься в понеділок, було оприлюднено на інтернет-сторінці Канцелярії прем’єра. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польске радіо.

Матеуш Моравєцький привітав бабусь і дідусів. Відеоролик з привітаннями з нагоди Дня бабці, що відзначається в неділю, і Дня дідуся, що відзначатиметься в понеділок, було оприлюднено на інтернет-сторінці Канцелярії прем’єра.

Матеуш Моравєцький побажав бабусям і дідусям міцного здоров’я, радості і певності, що внуки про них пам’ятають. Він додав, що про літніх людей повинні пам’ятати не лише їхні близькі. Їх мають поважати не лише їхні діти і внуки, але й ціле суспільство й польська держава.

У п’ятницю прем’єр зустрівся з найстаршими представниками польського суспільства у будинку престарілих в Остроленці. “Бажаю, аби цього дня ваші внучки і внуки подарували вам теплоту, що наповнить ваші серця”, – сказав він. Матеуш Моравєцький пообіцяв, що польський уряд дбатиме про суспільну єдність, що охоплюватиме всі покоління.