Родичі жертв катастрофи рейсу MH17 виграли справу проти Гіркіна
http://external.polskieradio.pl/files/ffc4075a-a5e8-4c8f-8001-72cd07b96995.file

Родичі жертв катастрофи рейсу MH17 виграли справу проти Гіркіна

Згідно з постановою американського суду, загальна сума компенсації для родин 25 жертв становить 400 мільйонів доларів. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

Родичі жертв катастрофи рейсу MH17 виграли справу в американському суді. Суд постановив, що загальна сума конмпенсації становить 400 мільйонів доларів. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на нідерландську ТБ-програму «Zembla».

Як інформують нідерландські ЗМІ, позов направили члени сімей 25 жертв катастрофи малайзіського літака, десятеро з них є громадянами Нідерландів. Справу порушено проти лідера проросійських сепаратистів Ігоря Гіркіна. Суд постановив, що сумарна компенсація родичам жертв трагедії має скласти 400 мільйонів доларів – по 20 мільйонів доларів кожному. Однак, які повідомляється, шанс справді отримати компенсації «дорівнює нулю», адже Гіркін не з’явився в суді, а за домашньою адресою в Москві його не знайшли. Адвокати родичів жертв авіакатастрофи мають намір заарештувати майно Гіркіна. Втім, його може бути недостатньо, щоб виплатити сотні мільйонів доларів.

«Це справа не про гроші, а про справедливість для сімей, ми хочемо уваги на світовій арені для справи, і для тих, хто несе відповідальність за цю страшну трагедію», – зазначив адвокат родичів Флойд Вінсер.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН-17 Амстердам–Куала-Лумпур, було збито над територією Донецької області, яку контролювали проросійські сепаратисти. Загинули усі пасажири та екіпаж літака (загалом 298 осіб). Експерти встановили, що пасажирський літак збили з установки «Бук», привезеної бойовиками з Росії. РФ свою причетність заперечує.