Спроба дати хабаря польському прикордоннику
https://i.imgur.com/Ld9bLXI.jpg

Спроба дати хабаря польському прикордоннику

Українка на кордоні намагалась дати хабар польському прикордоннику. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний сайт Польського радіо.

Як стало відомо, 26 грудня у польсько-українському пункті пропуску в Медиці стався інциндент з 25-річною українкою, яка намагалася дати хабар співробітнику Прикордонної служби Польщі за швидше проходження прикордонного контролю. Жінка поспішала додому на свята, а в Німеччині, де працювала, вона перевищила дозволений час перебування. Українка поверталася до Києва з Бонна, де працювала покоївкою. Про це повідомила речниця Прикордонної служби у Перемишлі Ельжбєта Пікор.

«Під час контролю виявилося, що вона перевищила час свого перебування у Німеччині. Співробітник Прикордонної служби поінформував іноземку про порушення правил Прикордонного кодексу Шенгенської зони, що пов’язано з депортацією. Тоді жінка спробувала дати йому 175 євро, стверджуючи, що вона поспішає на свята додому», – сказала Пікор.

Щодо жінки відкрито кримінальне проводження та процедуру, пов’язану з видачею рішення про обов’язок повернення та забороною в’їзду до Польщі терміном до трьох років.

Це не поодинокий випадок на польсько-українському кордоні протягом передсвяткового тижня, пов’язаний з перевищенням періоду перебування у державах ЄС (дозволений максимальний період перебування складає 90 днів протягом шести місяців).

«Рекордсмен» – це 27-річний українець, який перевищив дозволений період перебування на терені Шенгену на 1189 днів. Чоловіка покарали штрафом та депортували в Україну. Крім того, йому заборонений в’їзд до Польщі та Шенгенської зони протягом одного року.