У Польщі день Богоявлення (Свято Трьох Царів)
http://www.polradio.pl/bbe995a2-af85-4db4-a70e-49a84af00d3d.file

У Польщі день Богоявлення (Свято Трьох Царів)

Президент Анджей Дуда разом з дружиною Аґатою стали учасниками ходи Трох Царів у містечку Скочув. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

У Польщі відзначають день Богоявлення або Свято Трьох Царів. Це свято було відновлено 2010 року, але традиція сягає глибини віків.

У 650 містах Польщі відбулася хода трьох царів або волхвів (Orszaki Trzech Króli): вбрані пастушками та ангелами діти з колядками слідували за «трьома королями». Це символізує описану в Євангелії історію, коли троє мудреців зі Сходу, прибули у Вифлеєм поклонитися Ісусові.

У суботніх вуличних ходах брали участь також очільники польської держави. Зокрема президент Анджей Дуда разом з дружиною Аґатою стали учасниками ходи Трьох Царів у містечку Скочув. Кожне місто цього року намагалося додати до традиції якісь власні особливості. У тому ж Скочові відбувся також показ танцю Полонез.

Учасники ходи за участю Трьох Царів – Кацпера, Мельхіора та Бальтазара – підтримували різного роду доброчинні ініціативи, зокрема, допомагаючи полякам на сході. Разом із цьогорічною ходою відбувся збір коштів «Мудреці для Сходу». Отримані кошти призначено на підтримку культурних і освітніх організацій, що функціонують за східним кордоном.