У Варшаві 24-річний українець підробляв дозволи на працю
http://external.polskieradio.pl/files/0c96980d-3ee1-4823-9444-ebe49ee39565.file

У Варшаві 24-річний українець підробляв дозволи на працю

У речах чоловіка правоохоронці виявили, зокрема, підроблені печатки нижньосілезького воєводи. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Прикордонна служба з Клодзька затримала у Варшаві 24-річного українця, який підробляв дозволи на працю для іноземців, – повідомляє Onet.pl.

У речах чоловіка правоохоронці виявили, зокрема, підроблені печатки нижньосілезького воєводи. Підозрюваному вже висунуто звинувачення. За цей злочин йому загрожує до 8 років ув’язнення.

«Затримання 24-річного чоловіка пов’язано з припиненням діяльності наприкінці 2017 року злочинної групи, яка займалася легалізацією перебування іноземців на території Польщі», – повідомляє Onet Рафал Потоцький, речник Надодрянського відділу Прикордонної служби. Нагляд за слідством здійснює районна прокуратура у Дзєржоньові.

Відомо, що затримання українця відбулося, власне, у Варшаві. Чоловікові висунуто звинувачення у шахрайстві і підробці документів. Під час затримання в нього було виявлено договори, рахунки-фактури, ноутбуки, мобільні телефони, сім-карти та готівку, – підкреслює Рафал Потоцький.