Ірина Геращенко вважає, що через Савченко буде важче звільняти бранців
https://img5.eadaily.com/r650x400/o/c00/1576072c27447dba848f6934ab081.jpg

Ірина Геращенко вважає, що через Савченко буде важче звільняти бранців

На думку віце-спікера ВРУ, скандал з Надією Савченко ускладнить звільнення українців з російського полону. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Після історії з депутатом Надією Савченко, яку свого часу звільнили з російського ув’язнення, Україні буде складніше домагатися звільнення інших політв’язнів.

Таку думку висловила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, не називаючи імені Савченко, – передає Українська правда.

«Попри все, ми й надалі будемо боротися за звільнення всіх заручників і політв’язнів. Серед них є різні люди Як і серед родичів заручників, на жаль», – написала вона у Facebook.

«Ми маємо звільнити всіх. Але… я навіть уявити не можу, як всі ці останні події вплинуть на наш діалог з європейськими й американськими партнерами, на яких ми тиснемо щодо заручників, до яких апелюємо з вимогою тиснути на РФ в питанні звільнення», – зізналася Геращенко.

За її словами, «відбувається нівеляція, дискредитація, опошлення самої теми політв’язнів, драма українців в полоні перетворюється на фарс».

«Нам важче буде розповідати про героїв – і це страшно. Питання серйозно ускладнюється, для мене це очевидно. Більшої шкоди нашим заручникам, більшої дискредитації важко й уявити», – заявила Геращенко.

Як відомо, Генеральна прокуратура України звинувачує Надію Савченко у підготовці теракту у стінах Верховної Ради.

15 березня нардеп прийшла на допит у Службу безпеки України як свідок у справі Володимира Рубана, якого також підозрюють у підготовці терактів.

Після свого допиту Савченко заявила про можливість військового перевороту в Україні.

А щодо звинувачень про планування теракту нардеп запропонувала перевірити її на поліграфі.

pravda.com.ua/Т.А.