Порошенко: Україна матиме перспективу членства в Євросоюзі в 2021 році
http://external.polskieradio.pl/files/23f7d66c-4893-490f-a1a3-ea733e95e8dd.file

Порошенко: Україна матиме перспективу членства в Євросоюзі в 2021 році

«І єдине, що зміниться, це те, що у 2021 році Україна за підтримки Польщі та Литви отримає перспективу членства в Євросоюзі». Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

Україна матиме перспективу членства в Євросоюзі в 2021 році за підтримки Польщі та Литви. Про це заявив президент Петро Порошенко під час інтерактивної сесії «Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?» у Давосі, повідомляє Еспресо.TV.

Очільник України зауважив, що у країн Євросоюзу та всього вільного світу має бути один порядок денний і вони повинні бути максимально об’єднаними довкола загальних цінностей, а не грошей.

Завдяки цьому, на його переконання, вдасться здобути перемогу над фейковими новинами, а також у пропагандистській та інформаційній війні.

«І єдине, що зміниться, це те, що у 2021 році Україна за підтримки Польщі та Литви отримає перспективу членства в Євросоюзі», – наголосив Порошенко.

Петро Порошенко також зауважив, що вважає боротьбу з корупцією в Україні пріоритетом своєї президентської політики. Таким чином, за його словами, він робить це не через введення безвізового режиму чи надання траншу МВФ.

«Я створив незалежні антикорупційні органи – НАБУ, САП, які ефективно працюють разом з іншими інституціями і вже демонструють перші результати», – підсумував Порошенко.