Україна несе втрати в Майамі

Перше коло турніру в Майамі приносить розчарування для українських прихильників великого тенісу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на btu.org.ua.

Відразу дві тенісистки з України програли свої зустрічі.

Катерина Бондаренко (Україна) – Елісон ван Ейтванк (Бельгія) 7-6 (3), 5-7, 1-6

Зустріч тривала майже 2,5 години. Протягом другої партії українка вела 3-1, а потім і 5-4, але подати на перемогу не зуміла. Елісон ван Ейтванк, зрівнявши рахунок, виграла ще два гейми поспіль, після чого у вирішальній партії повністю контролювала хід гри.

Бондаренко ще зіграє в Майамі в парній сітці турніру, де виступає в дуеті з сербкою Олександрою Крунич.

Леся Цуренко (Україна) – Айла Томлянович (Австралія, WC) 6-3, 4-6, 5-7

Протягом вирішальної партії українка лідирувала 5-2, але відрив не втримала, поступившись чотирма геймами поспіль. Цуренко могла перервати безвиграшну серію геймів, коли суперниця подавала на матч, проте скористатися потрійним брейкпоінтом нашій тенісистці не вдалося. Поєдинок тривав 2 години і 25 хвилин.

У другому раунді Томлянович зустрінеться з чинною чемпіонкою US Open Слоан Стівенс, яка в Маямі посіяна під 13-м номером.

Нагадаємо, що Еліна Світоліна стартує з другого кола.