Український футболіст Тарас Романчук отримав польське громадянство
http://sasconcierge.com/wp-content/uploads/2015/04/SAS-Concierge-Polish-citizenship-1024x662.jpg

Український футболіст Тарас Романчук отримав польське громадянство

26-річний півзахисник польської «Яґєллонії-Білосток» документи про надання йому громадянства Польщі подав рік тому. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Тарас Романчук народився в Україні, в Ковелі. У Польщі грає від 2012 року, спочатку представляв клуб «Лєґіоновія» в місті Лєґіоново у центральній Польщі, а вже чотири роки є гравцем «Яґєллонії» в Білостоці на сході країни. Зараз українець є одним з основних півзахисників цього клубу.

Подаючи документи про надання йому польського громадянства, Тарас Романчук посилався на історію своєї родини: прадіди футболіста перед Другою світовою війною жили на території Польщі, а внаслідок масових переселень та зміни кордонів оселилися в Україні. Його клопотання розглянули позитивно і, як повідомляє клуб «Яґєллонія-Білосток», 2 березня підляський воєвода передасть Тарасові Романчуку відповідні документи.

«Я був дуже здивований, коли дізнався про це. З одного боку, чекав на повідомлення в цій справі, а з іншого – коли вже його отримав, був у певному шоці. Безперечно, я дуже щасливий і тішуся, що час та енергія, яку присвятив не лише я, але й люди з клубу, котрі допомогли мені підготувати всі документи, не були марними», – сказав футболіст.

Завдяки наданню польського громадянства Тарасові Романчуку, його команда матиме можливість прийняти до свого складу футболіста з-поза Європейського Союзу.