Вбивцю прикордонника на Львівщині відправили… на лікування

Вбивцю прикордонника на Львівщині відправили… на лікування

ДБР завершило досудове розслідування вбивства прикордонника на Львівщині — підозрюваний має психічне захворювання. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

ДБР завершило досудове розслідування вбивства прикордонника на Львівщині — підозрюваний має психічне захворювання. Як повідомляє прес-служба ДБР, слідчі управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершили досудове розслідування щодо солдата-строковика відділення «Сянки» Мостиського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, що у березні слідчі ДБР затримали військовослужбовця за підозрою в умисному вбивстві старшого за званням колеги.
Досудовим розслідуванням встановлено, що солдат строкової служби вистрілив з автомата АКС-74 у старшого зміни прикордонних нарядів, після цього наніс останньому кілька ударів прикладом автомата та ногою в голову.

Старший зміни прикордонник від отриманих поранень помер дорогою до лікарні.

Висновками судово-психіатричних експертиз було встановлено, що під час призову на військову службу та в період її проходження підзорюваний перебував у стані хвороби, яка не дозволяла йому користуватися вогнепальною зброєю.

На момент вчинення вбивства підозрюваний страждав хронічним психічним захворюванням, внаслідок чого не міг усвідомлювати та котролювати свої дії.

Результат: у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України) до суду подано клопотання про застосування до підозрюваного примусових заходів медичного характеру.

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого в місті Львові, розслідують обставини потрапляння особи з психічними розладами на строкову військову службу. У рамках кримінального провадження буде надана оцінка дій службових осіб призовної комісії, військового комісаріату, військової частини та прикордонного загону. Про це повідомляє “Varta1”.