Верховна Рада закликала не визнавати виборів президента РФ у Криму
data:image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD

Верховна Рада закликала не визнавати виборів президента РФ у Криму

У зверненні зазначається, що проведення виборів президента РФ у Криму є грубим порушенням Конституції та законодавства України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Депутати звернулись до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження виборів РФ на території окупованого Криму, повідомляє Espreso.tv.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради у Twitter.

1 березня Верховна Рада ухвалила постанову «Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв’язку із підготовкою незаконних виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь».

У зверненні зазначається, що проведення виборів президента РФ у Криму є грубим порушенням Конституції та законодавства України.

Тим часом лідер політичної партії «Народний Фронт» Арсеній Яценюк зазначив, що проведення президентських виборів у Криму – це порушення прав людини і черговий злочин проти суверенітету України та міжнародного права має стати підставою для додаткових санкцій проти окупантів у Криму.

«Маємо також пам‘ятати, що незаконне проведення виборів Путіна у Криму означає втрату його легітимності в цілому», – заявив Яценюк.