«GPC»: «Українці в Польщі. Ідентичність та інтеграція»
http://ipress.ua/media/gallery/full/1/other/1_ddea1.jpg

«GPC»: «Українці в Польщі. Ідентичність та інтеграція»

Працівники з України – не тимчасова тенденція. З 2015 року в Польщі перебувало близько одного мільйона українців, сьогодні ж їх набагато більше. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Українські працівники й працівниці в Польщі широко присутні не лише у Варшаві і кількох найбільших містах. Зустрінемо їх також у менших містах, набагато ближче до західного кордону. А українські діти вже стали звичайним явищем у наших школах», – пише «Gazeta Polska Codziennie».

Видання звертає увагу – на структуру українських заробітчан у Польщі вплинула ситуація Донбасу. Рапорт Польського національного банку вказує, що раніше в Польщі переважали понад 40-річні жінки, які працювали в домашньому господарстві і торгівлі. Сьогодні ж прибуло 30-річних робітників на будівельних майданчиках, й вони вже не висилають кожної копійки своїм родинам, а хочуть влаштувати собі життя в Польщі.

Згідно з даними Польського національного банку, 2015 року тут перебувало близько одного мільйона українців. Отже, можна сподіватися, що сьогодні їх набагато більше.