На Підкарпатті планують нові пункти перетину кордону з Україною
http://nashapolsha.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/26-09-17-2.jpg

На Підкарпатті планують нові пункти перетину кордону з Україною

Віце-міністр внутрішніх справ і адміністрації Рената Щенх ознайомилася з місцями, де можуть бути створені нові пункти перетину кордону. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У віторок віце-міністр внутрішніх справ і адміністрації Рената Щенх відвідала Підкарпаття. Як повідомив командир Бєщадського відділу прикордонної служби, полковник Роберт Роґоз, віце-міністр ознайомилася з місцями, де можуть бути створені нові пункти перетину кордону. Ідеться серед іншого про Чорну, Літовищі та Устрики Горішні.

Нові пункти перетину кордону необхідні, оскільки рух між Польщею та Україною постійно зростає.

Торік на чотирьох підкарпатських переходах було перевірено 13 мільйонів осіб. Це на один мільйон більше, ніж роком раніше. Добовий рекорд встановлено напередодні Різдва, коли кордон перетнуло 57 тисяч осіб. За словами полковника Роберта Роґоза, польсько-український кордон є безпечним:

«Тут ми не бачимо особливих загроз, немає розквіту кримінальної злочинності, проте ми залишаємося в контакті з усіма службами, оскільки це саме ми відповідаємо, зокрема, за депортації осіб, які порушують правові норми на території Польщі» – заявив командир Бєщадського відділу прикордонної служби.

У минулому році було депортовано 6 тисяч осіб.