Державне агентство профінансує спорудження нових продовольчих ринків
http://www.flowers-expo.ru/img/pages/moscvet.jpg

Державне агентство профінансує спорудження нових продовольчих ринків

Сума співфінансування одного проекту може сягнути навіть мільйона злотих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Агентство реструктуризації і модернізації сільського господарства співфінансуватиме організацію ринків з місцевими продовольчими товарами. На таку підтримку зможуть розраховувати ґміни з населенням до 200 тис. мешканців. На сьогодні агентство аналізує 229 пропозицій співпраці з місцевим самоврядуванням.

Сума співфінансування одного проекту може сягнути навіть мільйона злотих, – припускає віце-голова Агентства реструктуризації і модернізації сільського господарства Томаш Новаковський. За його словами, як пріоритетні повинні розглядатися проекти таких ринків, що діятимуть цілий рік або використовуватимуть відновлювальні джерела енергії.

Найбільше заявок до агентства надійшло від органів місцевого самоврядування Мазовії, Великопольщі та Лудзького воєводства. Томаш Новаковський розраховує на те, що завдяки таким винятковим ринкам зросте якість послуг у цих регіонах. Необхідно, аби число нових базарів там зростало, бо сьогодні є такі місця, де ще багато що треба зробити, – зазначає віце-голова Агентства реструктуризації і модернізації сільського господарства. «Якщо з’являться нові ринки, то це може мати вплив на якість продуктів. Адже поліпшаться санітарні умови», – підкреслює він.

На підтримку спорудження нових ринків у ґмінах Агентство реструктуризації і модернізації сільського господарства може призначити 200 млн злотих. Ці кошти походять з євросоюзної Програми розвитку сільських теренів.