Польща і США підтвердили необхідність тиску на Росію та допомоги Україні
http://external.polskieradio.pl/files/57b341fc-b52a-4b34-b67b-7dc7812e0220.file

Польща і США підтвердили необхідність тиску на Росію та допомоги Україні

У Варшаві відбулась зустріч міністра і віце-міністра закордонних справ Польщі зі спеціальним представником США з питань України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Ситуація на Донбасі та в Криму, стан реформ в Україні, чинні та можливі санкції проти Росії були темами перемовин міністра закордонних справ Яцека Чапутовича і віце-міністра закордонних справ Бартоша Ціхоцького зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером. Зустріч відбулася у середу, 7 березня, у Варшаві.

Як повідомили у Міністерстві закордонних справ Польщі, Чапутович під час зустрічі з Волкером сказав, що «однозначна різниця між агресором та жертвою, а також постійний тиск на Росію та повернення принципів міжнародного порядку є єдиною стратегією, що може дати позитивні результати у довгостроковій перспективі».

Після розмови з очільником польської дипломатії спеціальний представник США з питань перемовин у російсько-українському конфлікті зустрівся також з віце-міністром Бартошем Ціхоцьким. «Під час зустрічей було обговорено ситуацію на Донбасі та в Криму, стан реформ в Україні, чинні та можливі санкції проти Росії та перебіг і перспективи мирних переговорів», – підкреслено у повідомленні польського дипломатичного відомства.

«Зустрічі в МЗС Польщі підтвердили необхідність тісної польсько-американської співпраці у процесі деескалації конфлікту. Міністр Яцек Чапутович подякував за непохитну позицію нинішньої адміністрації США щодо Росії та конкретну допомогу для України», – наголосили в МЗС Польщі.