У Польщі тривають “вихідні за півціни”
http://naszwybir.pl/wp-content/uploads/2018/03/weekend-702x336.jpg

У Польщі тривають “вихідні за півціни”

Готелі, ресторани, музеї і театри пропонують свої послуги вдвічі дешевше ніж зазвичай – у Польщі тривають “вихідні за півціни”. Про акцію пише Польське радіо для закордону. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на газету “Наш Вибір”.

Це вже четверта акція “Польща: побач більше – вихідні за півціни”. До неї включилося 650 місць в усій країні. Найбільше, 100, з Малопольського воєводства, 72 – з Нижньосілезького і 70 – з Поморського.

Організатори акції переконані, це прекрасна нагода побачити цікаві місця за менші гроші.”Ми стараємося розширити туристичний сезон у Польщі, так, щоб туристичний рух відбувався не лише в літні місяці, липень і серпень та, звичайно, зимові канікули. Але, щоб поляки подорожували також весною і восени, адже Польща тоді також приваблива і заодно це приносить користь туристичній галузі, де у цей період менший попит,” – розповідає Голова Польської туристичної організації Роберт Анджейчик .

Акція «Польща: побач більше – вихідні за півціни» відбувається двічі на рік, у березні та жовтні. Минулої осені такою можливістю скористалося 110 тисяч осіб. Експерти Польської туристичної організації сподіваються, що цього разу число учасників перевищить 150 тисяч.

Подивитись пропозиції в межах акції весняного вікенду з 9 до 11 березня “Польща: побач більше – вихідні за півціни” можна за посиланням polskazobaczwiecej.pl