Ураган "Фридерика" повалив тисячі дерев і пошкодив 65 будинків у Польщі
http://podrobnosti.ua/upload/photogallery/40545/40559_3.jpg

Ураган “Фридерика” повалив тисячі дерев і пошкодив 65 будинків у Польщі

Узв’язку з циклоном, пожежні і рятувальні служби в Польщі отримали понад 700 викликів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Пожежні та рятувальні служби у Польщі отримали понад 700 викликів у зв’язку з сильним вітром і опадами снігу, що приніс ураган «Фридерика». Виклики стосувалися, в основному, сотень повалених вітром дерев. Двоє людей отримали легкі поранення в результаті дорожньо-транспортної пригоди автобуса у Великопольському воєводстві.

Прес-секретар Державної пожежної служби Павел Фронтчак повідомив, що від негоди найсерйозніше постраждали Нижньосілезьке, Західнопоморське, Великопольське, Поморське і Любуське воєводства.

«Сильний вітер пошкодив 65 будівель, серед яких – 45 житлових будинків. Один з найсерйозніших інцидентів стався в Сілезії, де вітер зірвав дах з будинку, в якому проживають 15 сімей. Декілька годин пожежники закріплювали дах», – розповів Фронтчак.

Крім того, в Урядовому центрі безпеки повідомили, що 30 тис. споживачів у країні залишаються без електроенергії.

Відзначимо, що з наслідками негоди борються 3800 пожежників і добровольців.

У зв’язку з ситуацією прем’єр-міністр Польща Матеуш Моравєцький розпочав нараду з міністрами оборони, охорони здоров’я та енергетики.