Відбулася зустріч президента Польщі з керівництвом оборонного відомства
http://external.polskieradio.pl/files/0890d292-e1d9-4aa2-9334-a07cfef8acfc.file

Відбулася зустріч президента Польщі з керівництвом оборонного відомства

Зустріч була присвячена обговоренню найважливіших завдань, що стоять перед польськими збройними силами. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

Президент зустрівся з керівництвом Міністерства національної оборони в осідку Бюро національної безпеки. Крім президента Польщі Анджея Дуди та міністра національної оборони Маріуша Блащака, присутніми були очільник Бюро національної безпеки Павел Сольох, його заступник Даріуш Ґвіздала та віце-міністри оборони.

Після зустрічі повідомлено про декларацію, що в системі управління та командування збройними силами відбудуться невідкладні зміни. Як узгоджено, найближчим часом будуть здійснені кроки з метою поліпшення кадрової політики в польській армії. Також прийнято рішення розпочати роботу над новою Стратегією безпеки Республіки Польща, у співпраці між президентом та урядом.

Президент Анджей Дуда уже раніше кілька разів розмовляв з новим міністром оборони Маріушем Блащаком. Проте вперше після реконструкції уряду відбулася зустріч очільника держави з усім керівництвом відомства.

До спірних питань, які нещодавно виникли на лінії Президентський палац-Міністерство національної оборони, належить, зокрема, припинення рішень про присвоєння генеральського звання, а також позбавлення доступу до секретної інформації генерала Ярослава Крашевського з Бюро національної безпеки.