Яцек Чапутович виступає проти Європи багатьох швидкостей
https://ukr.media/static/ba/aimg/3/4/5/345182_1.jpg

Яцек Чапутович виступає проти Європи багатьох швидкостей

Також він підкреслив свій спротив щодо фізичного та ідеологічного втручання Росії в справи України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр закордонних справ підкреслив свій спротив щодо створення Європи багатьох швидкостей. Яцек Чапутович заявив про це під час організованої в Перемишлі конференції «Європа Карпат». За його словами, не вистачить лише кричати про скасування кордонів. Насамперед необхідно позбутися кордонів ментальних, що ділять країни на країни першої та другої швидкості, центру і периферії.

Очільник МЗС заявив, що жодних рішень, які стосуються майбутнього держав, не можна приймати без їхньої участі. Також він сказав, що виступає проти фізичного та ідеологічного втручання Росії в справи України. Яцек Чапутович додав, що Польща є природнім союзником України та інших держав Східної Європи на їхньому шляху до повноти демократії.

Міністр закордонних справ Польщі підкреслив, що ключову роль в Європейському Союзі повинні відігравати суверенні національні держави. Мешканці Центральної Європи, зазначив він, болісно реагують на спроби втручання у внутрішні справи країн-членів ЄС. Яцек Чапутович зауважив, що завдяки пережитому досвіду такі країни швидше зауважують подвійні стандарти міжнародних установ.

Як ми повідомляли, в конференції «Європа Карпат» бере участь декілька десятків осіб – парламентарів, політиків, представників місцевого самоврядування та інтелектуалів з різних країн.