ЗМІ: Європарламент не запустить 7 статтю Договору про ЄС щодо Польщі
http://gordonua.com/img/article/2165/94_main.jpg

ЗМІ: Європарламент не запустить 7 статтю Договору про ЄС щодо Польщі

У четвер у Європарламенті офіційно озвучать остаточне рішення у справі 7 статті Договору про ЄС щодо Польщі. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

Голови політичних партій у Європейському парламенті вирішили відмовитися від процедур у справі запуску 7 статті Договору про Євросоюз щодо Польщі. Планується також нова резолюція у справі верховенства закону у Польщі.

Нагадаємо, у грудні рішення про запуск 7 статті щодо Польщі прийняла Європейська комісія.

«Питання 7 статті обговорене під час вчорашньої коаліції голів політичних партій у Європарламенті. Прийнято рішення, що Європарламент анулює поточну роботу над доповіддю у комітетах з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ і відкриє нову процедуру у зв’язку із запуском 7 статті», – говорить джерело.

Також зазначається, що Європарламент планує нову резолюцію у справі верховенства закону у Польщі під час однієї з найближчих сесій.

Згідно з неофіційною інформацією, рішення голів політичних партій буде, ймовірно, офіційно підтверджене у четвер під час їхньої зустрічі з головою Європарламенту Антоні Таяні.